Promowanie ofert

Promowanie oferty pozwoli Ci na zwiększenie szansy sprzedaży Twojego produktu. Oferty promowane są znacznie częściej wyświetlane przez kupujących poprzez umiejscowienie ich na szczycie danej kategorii produktowej oraz poprzez umieszczenie na pasku bocznym w sekcji „Polecane oferty”. Dzięki temu szansa na zdobycie sprzedawcy wzrasta nawet 6-krotnie.

Oferty sponsorowane na górze kategorii:

2 wybrane, promowane oferty z danej kategorii wyświetlane na górze jak i na dole strony danej kategorii. Produkty wyróżniają się lekko ciemniejszym tłem co podświadomie przykuwa uwagę kupujących jednocześnie nie narzucając im naszej oferty.

 

Polecane oferty:

Lista polecanych ofert to szczególna możliwość zdobycia dodatkowego klienta. Sekcja ta wyświetlana jest na niemal każdej stronie:

– kategorie produktów

– karty procesu składania zamówienia

– poszczególne strony

– strona blogowa

– wpisy o danej tematyce produktowej

Inteligentne dobranie dobranie produktu do klienta pozwala zwiększyć grupę odbiorców zainteresowanych zakupem danego produktu.  

Promowanie produktów we wpisach blogowych:

Promowane produkty umieszczane są także we wpisach blogowych co pozwala nam na przyciągniecie osób konkretnie poszukujących specjalistycznego produktu. Prezentowanie produktów zbliżonych do potrzeb klienta pozwala mu niemal na natychmiastowe podjęcie działania zakupu.

Dodaj ogłoszenie i promuj za jedynie 14.90 zł / 30 dni