Damski zegarek do 300 zł na prezent

Zegarek jest jedną z ciekawszych propozycji prezentu. Elegancki, praktyczny, pełniący zarówno funkcję użytkową, jak i będący wartościową pamiątką. Zegarki damskie to kolekcja licząca kilkaset różnych modeli. Warto się jej bliżej przyjrzeć, ponieważ można w nich znaleźć perełki w bardzo dobrej cenie. My postawiliśmy sobie za cel wybranie kilku ciekawych modeli zegarków damskich, w cenie do 300 złotych. Prezentują one różne style, odpowiadając potrzebom i gustom niemal wszystkich grup klientek.

Złoty zegarek na bransolecie

Zegarki damskie ze stalową bransoletą to stosunkowo egzotyczna propozycja. Ich masywny wygląd nie każdej kobiecie może przypaść do gustu, chociaż my dobrze wiemy, że nie brakuje pań, preferujących właśnie taki styl. Prezentowany tutaj zegarek jest kierowany właśnie dla nich.

Jest to ponadczasowa propozycja od firmy Jordan Kerr. Zegarek analogowy z okrągłą kopertą w kolorze złotym, posiada wyraźne indeksy oraz trzy wskazówki. Tarcza utrzymana w tej samej kolorystyce co pozostałe elementy, tworzy z nimi spójną całość.

Zaletą stalowej bransolety jest jej duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wygodny system zapinania, z blokadą przed przypadkowym otwarciem. Zegarek może się pochwalić przyzwoitym stopniem wodoszczelności do 3 atmosfer, czyli jest odporny na zachlapania. Kwarcowy mechanizm zasilany baterią, gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu oraz wysoką dokładność pracy.

Oferta sponsorowana

Elegancki zegarek na skórzanym pasku

Kolejna z naszych propozycji to zegarek elegancki do codziennego użytkowania. Chronometr od Gino Rossi wyróżnia się dużymi walorami estetycznymi i praktycznymi.

Zapięcie w postaci delikatnego skórzanego paka nie powoduje nadmiernego obciążenia nadgarstka i zapewnia wysoki komfort noszenia. Należy również podkreślić modny wygląd tarczy analogowej, z zaznaczonymi na niej złotymi indeksami.

Czas odmierzają dwie wskazówki. Zegarek pozbawiony jest sekundnika. To co nadaje mu lekkości to jasne tło tarczy, jasny pasek i złocona koperta. Do budowy zegarka wykorzystano stal szlachetną antyalergiczną 316L, która pozbawiona jest jakichkolwiek zanieczyszczeń. Za prawidłowe odmierzanie czasu odpowiada trwały mechanizm kwarcowy zasilany pojedynczą baterią.

Oferta sponsorowana