Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość13
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentWhirlpool
Kolorbiały

Pralko-suszarka FWDG97168WSPL

6ty Zmysł
Technologia 6-ty Zmysł gwarantuje najlepsze rezultaty prania i suszenia przy najwyższym poziomie efektywności wykorzystania zasobów, pozwalając zaoszczędzić do 50% czasu, wody i energii. Wystarczy, że umieścisz ubranie w pralko-suszarce, wybierzesz odpowiadający Ci program a technologia 6-ty Zmysł dostosuje parametry do rodzaju tkaniny i wielkości załadunku.

FreshCare+
Opcja ta, jeśli jest połączona z cyklami prania, zwiększa ich wydajność, generując parę wodną, która redukuje namnażanie w urządzeniu głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów (wyłącznie do prania). Po fazie parowej, maszyna wykonuje cykl delikatny, podczas którego następują powolne obroty bębna. Gdy opcja FRESHCARE+ jest przypisana do cykli suszenia, chroni przed powstawaniem zagnieceń trudnych do rozprasowania, dzięki powolnym obrotom bębna. Cykl FRESHCARE+ rozpoczyna się po zakończeniu prania lub suszenia i jego czas trwania wynosimaksymalnie 6 godzin.

SenseInverter
Zaawansowany silnik indukcyjny zapewnia cichą pracę urządzenia przez wiele lat.

Kolorowe 15°
Funkcja Kolorowe 15° pomaga jeszcze lepiej dobrać parametry prania i zoptymalizować wydajność dla programów dedykowanych dla kolorów. Dzięki praniu w temp. 15° detergent jest doskonale wchłaniany, a wydajność prania pozostaje taka sama jak w temp. 40°

Pranie i suszenie 45'
Idelany program do szybkiego prania i suszenia lekko zabrudzonych tkanin bawełnianych i syntetycznych. W tym cyklu pierze się i suszy załadunek o wadze do 1 kg w zaledwie 45 minut.

Sportowe
Program przeznaczony do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej (dresów, szortów itp.). Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy nieprzekraczanie maksymalnego załadunku wskazanego w TABELA PROGRAMÓW. Zalecamy również stosowanie płynnego detergentu w ilości odpowiedniej do połowy załadunku.

Wełna
Przy użyciu programu Wełna można prać wszystkie ubrania z wełny, nawet jeśli są opatrzone etykietą tylko pranie ręczne. W celu osiągnięcia optymalnych wyników, należy stosować specjalne detergenty i nie przekraczać maksymalnego załadunku w kg.

Rodzaj: Wolnostojąca
Wyświetlacz / Panel: Tak
Ładowanie: front
Załadunek: 9 kg
Załadunek suszarki: 7 kg
Prędkość wirówki: 1600 obr/min
Zabezpieczenia: Przed dziećmi
Kolor: biały
Poziom hałasu: 54 dB
Poziom hałasu suszenia: 63 dB
Poziom hałasu wirowania: >81 dB
Klasa energetyczna: A
Programy i opcje prania: Wełna

Programy i opcje prania: Syntetyki
Programy i opcje prania: Mix
Programy i opcje prania: Bawełna/EcoBawełna
Programy i opcje prania: Delikatny
Programy i opcje prania: Kolorowe
Programy i opcje suszenia: Pranie i suszenie
Kierunek otwierania: lewo

Szerokość: 59.5 cm
Głębokość: 60.5 cm

Waga: 73.4 kg

Identyfikator oferty 199a44f2dd64d88d016886b738c7de83