Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość30
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentTP-LINK

Karta TP-LINK TL-WN781ND zapewnia kompleksową wydajność połączeń pomiędzy serwerem a infrastrukturą przełączników, a następnie poprzez złącze PCI Express do końcowych stacji roboczych. Urządzenie pasuje do wszystkich standardowych złączy PCI Express: x1, x2, x8, lub x16. W porównaniu do standardowych adapterów sieciowych PCI, karta zapewnia szersze pasmo połączeń, niezawodność i funkcjonalność pracy. Szybkie i pewne połączenie internetowe umożliwia pobieranie plików z sieci, wykonywanie połączeń telefonicznych oraz transfer wideo.

Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, urządzenie TL-WN781ND umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do produktów działających w standardzie 11g jest 9 razy szybsze i pokrywa sygnałem 4 krotnie większy obszar. Transmisja danych z prędkością 54Mb/s zapewnia dużą wydajność pracy umożliwiając wygodne surfowanie po Internecie, współdzielenie plików, transfer multimedialny i wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet.

Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WN781ND obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 chroniąc sieć przed zagrożeniami z zewnątrz.

Funkcja Quick Security Setup (QSS) karty TL-WN781ND pozwala tworzyć wydajne i bezpieczne połączenia chronionę szyfrowaniem WPS, umożliwiając jednoczesne zarządzanie urządzeniem. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale również dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła).

Karta sieciowa TL-WN781ND wykorzystuje antenę zapewniającą lepszą wydajność transmisji. W zależności od warunków zewnętrznych możliwa jest regulacja kierunku nadawania i odbierania jej sygnałów. Dla bardziej wymagających zastosowań, antena urządzenia może być zastąpiona anteną o większym zysku energetycznym. Zwiększy to zasięg transmisji bezprzewodowej punktu dostępowego.

Typ: WiFi

Interfejs: PCIe
Porty we/wy: Brak
Pasmo: 2,4 GHz
Standardy: 802.11n
Standardy: 802.11g
Standardy: 802.11b
Liczba anten: 1
Antena: Zewnętrzna odłączana
Zysk anteny: 2 dBi
Bezpieczeństwo:

– 64/128 bitowe szyfrowanie WEP

– WPA-PSK / WPA2-PSK
– Filtrowanie adresów MAC

Modulacja:

– DBPSK

– DQPSK

– CCK

– OFDM

– 16-QAM

– 64-QAM

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP

Akcesoria w zestawie:

– Bezprzewodowa karta sieciowa
– Dołączalna antena dookólna
– Płyta CD
– Skrócona instrukcja obsługi

Wymiary:

120,8 x 78,5 x 21,5mm

Pozostałe parametry:

– Tryby pracy bezprzewodowej:Ad-hoc i infrastruktury

– Prędkość bezprzewodowej transmisji do 150Mb/s; płynny przekaz wideo, wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet oraz działanie z gier online

– Złącze PCI Express karty umożliwia podłączenie urządzenia do wszystkich standardowych złączy PCI Express x1, x2 lub x16

– Funkcja QSS umożliwia aktywację szyfrowania WPS zapewniając bezpieczeństwo przesyłu danych

– Oprogramowanie Easy Setup Assistant umożliwia wygodną i szybką instalację

– Certyfikaty: CE, FCC, RoHS

 

Identyfikator oferty c3756581a8f86f24e0ee62b14638bad3