Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość30
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentRemington
Kolorniebieski

S7300
Prostownica Wet2Straight

Prostownica Remington Wet2Straight jest wielofunkcyjnym urządzeniem niezbędnym każdej kobiecie. Dzięki niej Twoje poranne przygotowanie do wyjścia z domu stanie się znacznie mniej czasochłonne.

Ta zaprojektowana specjalnie z myślą o włosach wycieranych ręcznikiem prostownica pozwala zastąpić tradycyjne suszenie włosów innowacyjnym procesem, który łączy efektywne suszenie z prostowaniem, zapewniając imponujący wygląd w czasie o 86% krótszym niż obecny*.

Wystarczy wyprostować osuszone ręcznikiem włosy i pozwolić, aby urządzenie zadbało o całą resztę. Gdy przykładasz rozgrzane płytki do włosów, przesuwając je od korzeni po końce kolejnych partii, nadmiar wody wyparowuje poprzez specjalnie opracowane otwory, a włosy są równocześnie prostowane.

Dłuższe (110 mm), ruchome płytki zapewniają równomierny nacisk na włosy, dając profesjonalne rezultaty w bardzo szybkim tempie dzięki temu, że czas nagrzewania jest bardzo krótki. Urządzenie sprawdza się więc znakomicie, gdy jesteśmy w pośpiechu. Z prostownicą Remington Wet2Straight stworzysz rekordowo szybko perfekcyjną i trwałą fryzurę.

Powłoka: Ceramiczna
Jonizacja: Nie
Czas nagrzania: 15 s
Regulacja temperatury: Tak
Temperatura (min.): 140 °C
Temperatura (maks.): 230 °C
Obrotowy przewód: Tak

Akcesoria w zestawie:

Etui

Kolor: Niebieski

Pozostałe parametry:

– Wydłużona konstrukcja płytek
– Ruchome płytki dla równomiernego nacisku na włosy podczas stylizacji
– Automatyczne wyłączanie po 60 minutach
– Funkcja Turbo boost- szybkie nagrzewanie do maksymalnej
– Funkcja blokady temperatury

Identyfikator oferty 910d5fc657b297c2ba02b13b84ec10fd