Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość4
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentORO-MED
Kolorbeżowy

Oczyszczacz powietrza ZERO N

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO N
Pomysłowy design, prostota obsługi i wysoka skuteczność Winix ZERO N to oczyszczacz powietrza doskonały do codziennego użytkowania w pomieszczeniach do 45 m2. Ten model to dowód na to, że elegancja idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami!

Przednia część obudowy stanowi jednocześnie filtr wstępny urządzenia. Dodatkowo w zestawie są dwa kolory beżowy i szary, dzięki czemu możesz wybrać ten, który w danej chwili bardziej Ci pasuje, i zmienić, gdy filtr trzeba będzie wyczyścić lub po prostu Ci się znudzi.

To oczywiście nie wszystko!  Winix ZERO N jest wyjątkowo cichy, dlatego nadaje się do sypialni i pokoju dziecka! Poziom hałasu urządzenia nie przekracza 26dB, co sprawia, że stanowi on jeden z najcichszych oczyszczaczy powietrza na rynku. Poza tym to bardzo lekkie urządzenie! Waga 5 kg pozwala łatwo przenosić Winix ZERO N z pomieszczenia do pomieszczenia.

Oczyszczanie powietrza w 3 etapach:

 • Łatwo spieralny filtr wstępny z materiału, zaczepiany z przodu urządzenia na rzepy, w dwóch kolorach: beżowym i szarym. Wyłapuje największe zanieczyszczenia, takie jak sierść, włosy, kurz itp.
 • Filtr węglowy neutralizuje toksyczne związki organiczne ze smogu i dymu papierosowego, w tym VOC, a także nieprzyjemny zapach. Skutecznie pozbywa się m.in. benzenu, ksylenu czy formaldehydu.
 • Filtr True HEPA usuwa 99,97% mikrozanieczyszczeń do wielkości 0,3 mikrometra, w tym alergenów w rodzaju pyłków kwiatowych, roztoczy, bakterii, zarodników pleśni czy pyłów PM10 i PM2.5.
 • Smart Sensor, czyli czujnik jakości powietrza wykrywa cząsteczki wielkości 2,5 mikrometrów i więcej, takie jak kurz oraz smog.
 • Wskaźnik jakości powietrza skorelowany ze Smart Sensor dioda LED automatycznie zmienia kolor przy zmianie jakości powietrza.
 • Tryb Auto oczyszczacz automatycznie dostosowuje poziom pracy do jakości powietrza w pomieszczeniu.
 • Tryb nocny pozwala na przestawienie oczyszczacza WINIX ZERO N na najniższy, najcichszy poziom.
 • Czujnik światła, gdy zapada zmierzch, automatycznie przyciemnia diody na wyświetlaczu.
 • Certyfikaty: ECARF (produkt przyjazny alergikom), ROHS (brak niebezpiecznych substancji), CE (bezpieczne użytkowanie), WEEE (zgodność z dyrektywą o utylizacji zużytego sprzętu), ARB Ozone (urządzenie nie wydziela ozonu).

Mgiełka: Zimna
Moc: 40 W
Poziom hałasu: 52 dB
Zasięg działania: 45 m2
Jonizacja: Nie

Produkt na baterie: Nie
Baterie w zestawie: Nie
Zasilanie: Sieciowe

Kolor: Szary
Kolor: Beżowy
Wymiary:

350 x 207 x 470 mm

Waga: 5 kg
Pozostałe parametry:

 • Pobór prądu: 3 / 4 / 6 / 10 / 40 w
 • Głośność: 26 / 26 / 35 / 43 / 52 dB

Video:

Identyfikator oferty 07f7e3f3771d49d76de6b0a918d5ec8a