Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość8
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentORO-MED
Kolorniebieski

Inhalator OROMED ORO-FAMILY PLUS to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca.

Inhalator ORO Family Plus z linii ORO jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym sie wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku.W zestawie z bardzo miekkądelikatną i przyjazną dla twarzy dzieckamaseczką do inhalacji.

Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.

Łatwy do utrzymania w czystości.

Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.

Inhalator ORO Family Plus jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci ORO-MED , jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji.

Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 14cm x 21cm x 9 cm o wadze  1,3kg !!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu ,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów.

Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry , nebulizator , maseczki dla dzieci i dorosłych , końcówki doustne i do nosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut .

Niewielkie rozmiary , bogate wyposażenie orazł łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do użytku domowego .

Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego…Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc…Stosowane leki: Flixotide, Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna…Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku)

Inhalator ORO-Family Plus jest przeznaczony do użytkowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora ORO-MED , która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-Family Plus może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

Typ: Pneumatyczny tłokowy
Wskaźnik MMAD / MMD: 5 mikronów
Ciśnienie: 2.3 bar
Nebulizacja: 0.25 ml/min
Maksymalny przepływ: 6.7 l/min
Poziom hałasu: 65 dB
Produkt na baterie: Nie
Baterie w zestawie: Nie
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w zestawie:

  • Kompresor
  • Nebulizator
  • Przewód powietrzny 2 m
  • Maska PVC dla dorosłych
  • Maska PVC dla dzieci
  • Końcówka do nosa
  • Zapasowy filtr 1 op.(5szt)
  • Końcówka doustna
  • Etui transportowe

Kolor: Niebieski
Wymiary:

196 x 104 x 145 mm

Waga: 1.25 kg

Identyfikator oferty 2f4c0daf63343e0ff9c1f794d0bc78fe