Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość6
Typ wysyłkiTwój cennik

Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1070Xe na ławie. Jasny i wszechstronny, przenośny projektor jest idealnym rozwiązaniem dla graczy gdyż charakteryzuje się niskim czasem reakcji, idealny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1070Xe zaopatrzony jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można zabrać go ze sobą do domu przyjaciół lub na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów lub gier tak by zapewnić sobie najlepsze emocje na dużym ekranie w dowolnym miejscu.

Zintegrowany głośnik oferuje doskonałą jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwe podłączenie.
Idealny do podłączenia do konsoli, laptopa , PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i zdjęć by wyświetlać je na dużym ekranie w zaciszu własnego domu.

Niesamowite odwzorowanie kolorów
Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektory Optoma wyposażone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™. Model GT1070Xe jest zgodny ze standardem sRGB tak aby wyświetlać najbardziej naturalne kolory.


Krótka projekcja
Z obiektywem short throw (krótkiego rzutu) net projektor może wyświetlić duży obraz z  bliskiej odległości. To oznacza, że możesz mieć już obraz 100″ cali z odległości nieco ponad  1 metra od ekranu czy ściany.

Długa żywotność lampy

Oczekiwany okres życia lampy w projektorach Optomy to 6500 godzin, więc jeśli oglądasz 2 godzinny film każdego dnia taka lampa powinna wystarczyć na ponad 9 lat użytkowania.

Zintegrowany głośnik

Wbudowany głośnik audio dla świetnego dzwięku.  Łatwość w instalacji bez potrzeby dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz eliminuje migotanie obrazu by zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.

24p
Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu GT1070Xe obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

HDMI MHL
Zamień swój projektor w intelingenty rzutnik podłączając swój smartfon czy tablet pojedyńczym kablem używając MHL, dzięki temu będziesz mógł przeglądać swoje prezentacje i dokumenty, przesyłać video, dzielić się zdjęciami na dużym ekranie. Możesz nawet użyć MHL by połączyć moduł HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie).

Łączność bezprzewodowa
Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci połączyć się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy też dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.

ISF
Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

Dynamiczna czerń
Funkcja ta daje większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie informacji o jasności każdej klatki; aby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

Gwarancja koloru
Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.

Projekcja: Krótkoogniskowa
Technologia wyświetlania: DLP
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność: 2800 ANSI Lumenów

Obiektyw:

– F/2.8
– f=7.42mm

Zoom: Brak
Minimalna przekątna obrazu: 45.3 ‚
Maksymalna przekątna obrazu: 300 ‚
Minimalna odległość ekranu: 1.15 m
Maksymalna odległość ekranu: 7.67 m
Proporcje obrazu: 16:9
Trwałość źródła światła: 5000 h
Trwałość źródła światła (ECO): 6500 h
Kompatybilność ze standardami komputerowymi:

UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac

Kompatybilność ze standardami wideo:

– PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p)
– NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p)
– SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)

Audio: Tak
Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
Gniazda we/wy: 1 x MHL-HDMI

Gniazda we/wy: 1 x HDMI

Poziom hałasu: 26 dB
Pobór mocy: 233 W
Pozostałe parametry:

– Wyświetl obraz 100” cali Full HD 1080p z odległości nieco ponad 1 metr.
– Jasna projekcja – 2800 ANSI Lumens
– Lekki i przenośny (załączona torba)
– Łatwość podłączenia – 2x HDMI i wsparcie MHL z wbudowanym 10W głośnikiem

Akcesoria w zestawie:

– Przewód zasilający
– Kabel HDMI
– Torba przenośna
– Przykrywka na obiektyw
– Instrukcja na CD
– Podstawowa instrukcja

Wymiary:

315 x 224 x 114 mm

Waga: 2.65 kg

Identyfikator oferty 721fb1f45c0d3b738d8d0ddcd94b8086