Dodatkowe informacje

Rodzaj produktuProsty produkt
FormaKup teraz
StanNowy
Ilość1
Typ wysyłkiWłasna cena
Nazwa wysyłkiKurier DPD
Koszt wysyłki20
ProducentSalomon
Kolorczarny

Ogłoszenia autora

NOWE!
Kupione okazały się za małe – ani razu nie używane. Cena 299zl

Sportowe buty do biegania

SALMING ENROUTE SHOE BLACK:
– waga: 246 g
– Rozmiar: 43 1/3 (choć ja raczej stawiam realnie 42-43)
– Dł. wkładki: 27,5 cm
– Drop: 6 mm
– Nr art.: 1287043-0101

Link do modelu (tu koszt 399zl):
https://www.salming.pl/produkt/pokaz/2064

Dane techniczne:

Technologie:
 HeelCup, 3 Layer Construction, Torsion Guide System 62/75, ExoSkeleton, ToeBox, Torsion Efficiency Unit, Recoil, Drop 6mm

Heel Cup
Nasz krój pięty został specjalnie zaprojektowany, aby dodawać butom minimalną wagę, tworząc transformowalne, adaptacyjne dopasowanie.

3 Layer Construction
Pokonywanie mili za milą wymaga połączenia wygody i trwałości. W związku z tym nasze buty, zaprojektowane do pracy w trudniejszych warunkach, wykorzystują 3-warstwową górną konstrukcję. Pierwsza warstwa materiału siatkowego zwiększa komfort, podczas gdy środek stabilizuje ruchy boczne i zmniejsza nacisk na stopę. Zewnętrzna cienka siateczka zamyka się i owija do przodu w zgrabny sposób, zwiększając trwałość buta.

T.G.S. 62/75
System prowadnicy skrętnej. Odległość od pięty do przodostopia (62% buta) została zaprojektowana z dodatkową stabilizacją, która kończy się na tak zwanej linii „baletowej”, pod kątem 75 °. Przed linią 75 °, zwiększyliśmy elastyczność buta, aby stymulować naturalne ruchy stopy. TGS 62/75 bierze pod uwagę wszystkie kryteria cyklu chodu. Jednocześnie zmiękcza naprężenia wywołane tarciem podczas ruchów bocznych. But zgina się dokładnie w odpowiednich miejscach, stymulując naturalne ruchy boczne i przednie stopy.

Exo Skeleton
Konstrukcja Exo Skeleton stabilizuje stopę w ruchach bocznych i zmniejsza ucisk na stawach MTP (stawy śródstopno-paliczkowe). Ta część zaprojektowanej konstrukcji eliminuje tarcie i zmniejsza siłę boczną w miękkich częściach stopy, szczególnie pod stopą.

Toe Box
Nosek jest bardziej pojemny, aby zapewnić możliwość prawidłowego rozszerzenia przedniej stopy w fazie lądowania, dzięki czemu jest bardziej efektywny w perspektywie biomechanicznej. 

Torsion Efficiency Unit ™
Czułość bez nadmiernego wsparcia – Torsion Efficiency Unit ™ zapewnia solidność buta. Jest odpowiednio umieszczony, aby generować maksymalną wydajność pracy.

Podeszwa środkowa Recoil
Materiał, z którego wykonana jest podeszwa środkowa to nowo opracowany związek o nazwie Recoil ™ – super lekki związek amortyzujący, uwalniający silny efekt energii odbicia. 

Drop 6
Spadek pięty jest zasadniczo miarą tego, jak gruba jest pięta buta do biegania. Jest skrótem od „spadku z pięty na palce”. Mówi ci, o ile podeszwa tylnej części buta jest  od podeszwy przedniej części buta. Przykład: But z obcasem o grubości 22 mm i podeszwą o grubości 16 mm będzie miał sześciomilimetrowy spadek na pięcie. Obuwie do biegania Salming nigdy nie ma większego spadku niż 6 mm, ponieważ uważamy, że wyższy spadek negatywnie wpływa na twój naturalny bieg i sprawia, że trudno jest znaleźć idealną pozycję podczas biegania.

Identyfikator oferty 8645f12a2d2c6fee