Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość10
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentNATEC
Kolorczarny

ARGON 100 SŁUCHAWKI DLA GRACZY

Genesis Argon 100 to słuchawki z systemem dźwięku stereo 2.0 przeznaczone dla graczy i nie tylko. Lekka, ale wytrzymała konstrukcja, trwały i długi kabel w nylonowym oplocie, solidna jakość dźwięku, mikrofon na wysięgniku oraz dostępność czterech wariantów kolorystycznych wykończenia, to główne atuty Argon 100.

STEREO 2.0

Słuchawki zostały wyposażone w duże 40 mm przetworniki z dynamiką do 108 dB oraz system dźwięku stereo 2.0, który zapewnia odpowiednią głębię i realizm przetwarzanej muzyki. Słuchawki sprawdzą się dobrze przy każdym rodzaju muzyki niezależnie od ogrywanego aktualnie tytułu gry.

WYGODA I TRWAŁOŚĆ

Konstrukcja Argon 100 jest oparta na giętkim i mocnym pałąku oraz dużych, wygodnych nausznikach, które są pokryte tekstylnym materiałem, bardziej odpornym na przegrzewanie i pocenie się uszu. Wykorzystane komponenty są wysokiej jakości a elementy wykończone z dbałością o szczegóły.

Kabel słuchawek jest odpowiednio długi (180 cm) oraz wytrzymały, dzięki zastosowaniu tekstylnego oplotu. Dodatkowo na kablu znajduje się poręczny pilot, pozwalający na sterowanie poziomem głośności.

WYBIERZ SWOJE BARWY I ZWYCIĘŻAJ!

Słuchawki są dostępne w czterech różnych wariantach kolorystycznych. Stylowy i uniwersalny czarny, agresywny Genesisowy czerwono-czarny, stonowany niebiesko-czarny oraz wariant zieleni z czernią.

Teraz każdy gracz, może sam zdecydować, który kolor słuchawek najbardziej pasuje do jego stylu gry czy stanowiska komputerowego.

Przeznaczenie: Gaming
Konstrukcja: Nauszne

Dźwięk: Stereo
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pass band (max): 20000 Hz
Czułość: -56 dB
Mikrofon: Tak
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny

Identyfikator oferty 2284802dba7d251eff2f3899c4375887