Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość1
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentMaclean
Kolorczarny

Podkładka Gamingowa NanoRS RS90 RedSpider Maxi 70cm
Wysoka precyzja śledzenia ruchów myszy – Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię. Niski profil – Niski profil zwiększa walory użytkowe i daje poczucie większego komfortu.

Warstwa antypoślizgowa
Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. Kompatybilność – Podkładka bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

Podkładka NanoRS RS90 RedSpider Maxi to miękka i cieniutka podkładka stworzona tak, abyś mógł ją zabrać ze sobą na LAN party jak i na turnieje.
Pozostaje płaska niezależnie od tego, ile razy będziesz ją zwijać i rozwijać. Ułożenie mikrowłókien na powierzchni podkładki NanoRS RS90 RedSpider Maxi nadaje jej bardzo dokładny współczynnik ślizgu przy użytkowaniu, usprawniając i tak już precyzyjne celowanie, dzięki czemu przeciwnicy będą bez szans.

Przeznaczenie: Gaming
Wymiary:

700 x 3,0 x 225 mm

Kolor: Wzór
Kolor: Czerwony
Kolor: Czarny
Podkładka pod nadgarstek: Nie

Pozostałe parametry:

– Materiał: Tkanina (wierzch), Guma (spód)
– Dwustronna: Nie
– Seria: RedSpider
– Model: NanoRS RS90
– Typ: Maxi

Identyfikator oferty dd1f26a6d4c47435a81e78e3e1837093