Identyfikator oferty Nie występują

22 listopada 2020 04:03

Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość5
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentGotie
Kolorbiały

Zanieczyszczenie powietrza to jeden z najpoważniejszych problemów naszej cywilizacji. To przede wszystkim smog, pyły zawieszone oraz spaliny emitowane przez przemysł i samochody. Jak pokazują liczne badania, wdychane zanieczyszczenia są jedną z głównych przyczyn wielu groźnych chorób układu oddechowego, układu krążenia czy nowotworów. Inną uciążliwość stanowią wszechobecne alergeny, nie tylko sezonowe, jak pyłki traw, ale obecne w każdym domu, jak kurz. Z myślą o rozwiązaniu tych problemów stworzyliśmy linię GOTIE PERFECTAIR, w ramach której oferujemy urządzenia służące do poprawy jakości powietrza.

Oczyszczacz GOTIE PERFECTAIR GOP-220 to zaawansowane urządzenie służące do eliminacji zanieczyszczeń i alergenów oraz do odświeżania powietrza. Skutecznie eliminuje między innymi:

 • Pyły smogowe, w tym PM 10 i PM 2.5
 • Roztocza kurzu domowego
 • Pyłki traw, drzew i kwiatów
 • Alergeny zwierzęce, w tym naskórek i sierść
 • Zarodniki pleśni i grzybów
 • Bakterie gronkowca
 • Bakterie e. coli
 • Wirusy grypy grupy A
 • Dym tytoniowy
 • Szkodliwe gazy

PIĘCIOSTOPNIOWY SYSTEM FILTRACJI
Dla osiągnięcia maksymalnych efektów oczyszczania, w GOTIE GOP-220 zastosowaliśmy pięciostopniowy system filtracji:

 • Filtr wstępny z włókniny zatrzymuje większe, fizyczne cząsteczki, jak np. kurz.
 • Filtr HEPA klasy H13 usuwa zanieczyszczenia wielkości powyżej 0,3 mikrona, co pozwala na odfiltrowanie 99,9%z nich. Są to zarówno większe cząstki, np. pyłki traw, jak i bardzo małe, wysoce szkodliwe tzw. cząstki o najbardziej penetrującym rozmiarze (MPPS), w tym pyły smogowe, tlenki azotu, siarki i węgla.
 • Węgiel aktywny pełni kluczową rolę w pochłanianiu zanieczyszczeń gazowych oraz zapachów, w tym dymu papierosowego, formaldehydów itp.
 • Zimny filtr katalityczny powoduje rozpadanie się ścian komórkowych mikroorganizmów oraz redukuje szkodliwe gazy do bezpiecznej postaci. Wydłuża również żywotność całej kasety z filtrem.
 • Lampa UV służy do sterylizacji powietrza i ma działanie bakteriobójcze. Eliminuje z filtrowanego powietrza roztocza, bakterie i wirusy.

JONIZACJA
Jedną z form zanieczyszczeń powietrza jest tzw. elektrosmog, na który składają się szkodliwe jony dodatnie (kationy) generowane przez stale rosnącą ilość urządzeń elektrycznych w naszych domach. Oczyszczacz GOTIE GOP-220 posiada wbudowany jonizator powietrza o wysokiej wydajności (10×106 ion/cm3), który neutralizuje kationy, odświeża powietrze i tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

TRZY TRYBY PRACY
Oczyszczacz posiada aż trzy tryby pracy:

 • Tryb ręczny, w którym można samodzielnie ustawić jedną z trzech prędkości wentylatora, włączyć funkcję jonizacji oraz lampę UV.
 • Tryb automatyczny, w którym urządzenie samodzielnie dobiera parametry pracy w oparciu o odczyty wbudowanego czujnika jakości powietrza.
 • Tryb nocny, w którym ekran jest wygaszony, a urządzenie pracuje z niską prędkością.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w timer, który umożliwia zaprogramowanie czasu pracy od 1 do 8 godzin.

CISZA I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Oczyszczacz GOTIE GOP-220 wyposażony jest w cichy, wydajny silnik. Najwyższy stopień nawiewu pozwala na przefiltrowanie do 230 m powietrza na godzinę, dzięki czemu urządzenie błyskawicznie usunie zanieczyszczenia nawet w dużych pomieszczeniach. Poziom generowanego hałasu jest niewielki, a najniższy stopień nawiewu pozwala na komfortowy, niezmącony sen. Oczyszczacz pobiera nieduże ilości prądu, przez co nie generuje dodatkowych kosztów w rachunkach.

WYGODNA OBSŁUGA

Oczyszczacz obsługuje się w prosty i intuicyjny sposób za pomocą przycisków dotykowych typu soft-touch lub wykorzystując pilota zdalnego sterowania. Urządzenie komunikuje się z użytkownikiem za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu przenoszenie nie nastręcza problemów.

KLASYCZNY DESIGN

Oczyszczacz GOTIE GOP-220 to urządzenie o schludnym, klasycznym wyglądzie, dzięki któremu możliwe jest wkomponowanie go w dowolny wystrój pomieszczenia. Pomimo niewielkich wymiarów kryje w sobie filtr o dużej powierzchni, co gwarantuje jego wysoką efektywność.

OCZYSZCZACZ NA CAŁY ROK
Oczyszczacz powietrza nie jest urządzeniem sezonowym  zastosowanie znajdzie przez cały rok. Z rozmaitymi zanieczyszczeniami powietrza zmagamy się nieustannie: to nie tylko sezonowo występujący smog, ale również alergeny pochodzenia roślinnego i domowego, drobnoustroje chorobotwórcze oraz zanieczyszczenia komunikacyjne, z którymi mamy do czynienia na każdym kroku. Ponadto w naszych domach występują często niewidoczne grzyby i pleśnie. Regularne uruchamianie oczyszczacza na co najmniej kilkanaście minut pozwoli skutecznie zadbać o zdrowe, świeże powietrze w najbliższym otoczeniu.

Oczyszczacz posiada dwa elementy eksploatacyjne: filtr HEPA oraz lampę UV.

 • Zaleca się wymianę filtrów co 6 miesięcy – 1 rok w zależności od częstotliwości pracy urządzenia i jakości filtrowanego powietrza.
 • Zaleca się wymianę lampy po przepracowaniu ok. 600 godzin – zużywając się, stopniowo traci ona swoje właściwości. Przeprowadzenie wymiany w zalecanym przez producenta czasie pozwala uzyskać najlepsze efekty pracy urządzenia.

Moc: 43 W
Wydajność: 230 m3/h
Zasięg działania: 50 m2
Jonizacja: Tak
Automatyczne wyłączanie: Tak

Produkt na baterie: Nie
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w zestawie:

Kaseta z filtrem HEPA, lampa UV

Kolor: Biały
Wymiary:

330 x 200 x 550 mm

Waga: 4 kg

Identyfikator oferty 4b951f6193b28eb84e6c5dff242d0343