Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość2
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentCanon

Premium Fine Art Smooth FA-SM1
Profesjonalny papier artystyczny o wysokiej jakości do profesjonalnych drukarek atramentowych firmy Canon, zapewniający obrazy o intensywnej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie kolorów.

Papier dla profesjonalistów
Papier Premium Fine Art Smooth charakteryzuje się naturalnym odwzorowaniem barw i gładką powierzchnią. W połączeniu z atramentem LUCIA PRO firmy Canon gwarantuje znakomite odwzorowanie kolorów, intensywniejszą czerń, łagodne przejścia w ciemnych partiach i trwałość wydruku. Spełnia wymagania profesjonalistów i zaawansowanych amatorów fotografii.

Odwzorowywanie intensywnej czerni
Papier Premium Fine Art Smooth opracowano z myślą o odwzorowywaniu intensywnej czerni poprzez utrwalanie pigmentu blisko powierzchni papieru. W połączeniu z oryginalnym atramentem LUCIA PRO firmy Canon, który został specjalnie zoptymalizowany, zapewnia większą intensywność kolorów i czerni.

Odwzorowywanie pełnego zakresu kolorów
Na powierzchnię papieru Premium Fine Art Smooth można przenosić większą ilość atramentu pigmentowego z zachowaniem pierwotnej metody powlekania. Dzięki temu zyskujemy doskonałe odwzorowanie barw na zdjęciach monochromatycznych i kolorowych.

Główne cechy:
– Większa intensywność czerni
– Łagodniejsze przejścia tonalne w ciemnych obszarach
– Szerszy zakres kolorów
– Znakomite wydruki kolorowe i monochromatyczne

Rodzaj nośnika: Papier
Typ nośnika: Matowy
Format: A4
Ilość arkuszy: 25 szt./opak.
Gramatura papieru: 310 g/m²

Identyfikator oferty c5de15e2186673deef66ff4e758329ec