Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość3
Typ wysyłkiTwój cennik
Rozmiar obuwia37.5 EUR, 39 EUR, 40 EUR
WariantyEUR 37.5|EUR 39|EUR 40
ProducentAsics
Kolorróżowy

Buty biegowe damskie Asics GT-2000 5

Przeznaczenie:
Wysokiej klasy obuwie treningowe zapewniający jeden z najwyższych dostępnych na rynku poziomów amortyzacji. Model ten zbudowany jest z przewiewnej siateczki, która zapewnia optymalne utrzymanie temperatury naszych stóp w trakcie treningu. Model ten wspiera stopę biegaczy z pronacją.

Charakterystyka biegowa:
Model ten bardzo dobrze prezentuje się podczas biegu. Zastosowany system  CLUTCH COUNTER zapewnia lepsze umocowanie pięty naszej stopy dzięki czemu nasz stopa lepiej trzyma się wnętrza buta. Wysoki komfort i przyczepność naszej stopy zapewnia wewnętrzna wkładka COMFORDRY, która utrzymuje naszą stopę zapobiegając jej przesuwaniu się w trakcie biegu a jednocześnie dba o zachowanie higieny wnętrza buta.

ComforDry – wkładka zapewniająca lepszą przyczepność nasze stopy w trakcie treningu co zapobiega możliwości wystąpienia obtarć w trakcie biegu. Dodatkowym atutem wkładki jest ochrona naszej stopy i pochłanianie mikrowstrząsów.

IGS® (Impact Guidance System) – System chroniący nasza stopę oraz wspomagający przetaczanie naszej stopy we wszystkich fazach biegu.

SpEVA – Specjalistyczna pianka pochłaniająca, amortyzująca energię która pojawia się w trakcie kontaktu naszej stopy z podłożem, chroniąc strukturę mięśni naszych stóp.

Rearfoot and Forefoot GEL – Specjalny system GEL umiejscowiony w punktach najbardziej narażonych na przeciążenia. System GEL pochłania dużą ilość energii chroniąc newralgiczne miejsca naszych stóp.

Trusstic system – System wspomagający poprawę techniki biegu. Specjalistyczna wkładka naturalizuje technikę naszego biegu stymulując naszą stope do prawidłowego ułożenia w trakcie biegu.

Light AHAR Sponge – Specjalna pianka umiejscowiona w punkach najbardziej narażonych na ścieranie.

Guidance Line – To jeden z najbardziej zaawansowanych systemów wspomagających pracę naszej stopy w trakcie biegu. System ten wspomaga przetaczanie naszej stopy w trakcie biegu.

AHAR+ – Specjalistyczna guma umiejscowiona na podeszwie buta. Dolna podeszwa pokryta jest niemal w całości gumą AHAR+ która dzięki swoim właściwością zapobiega ścieraniu się podeszwy buta.

Dynamic DuoMax® – System stworzony z pianek o różnego rodzaju konsystencji. Zastosowanie pianek o różnym poziomie twardości pozwala na korekcję ułożenia naszej stopy w trakcie biegu, stymulując jej naturalny ruch w trakcie biegu

GEL® – Najbardziej znany system pochłaniający znaczną ilość energii i mikrowstrząsów w trakcie trwania cyklu biegu. Gel został umiejscowiony w miejscach najbardziej narażonych na  przeciążenia.

3M Reflective™ – liczne elementy odblaskowe zapewniające nam bezpieczeństwo podczas treningu w wieczornej porze.

Identyfikator oferty 0ba328808648d616cfa5d5246c0d43fd