Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość5
Typ wysyłkiTwój cennik
Rozmiar obuwia39.5 EUR, 39 EUR, 37.5 EUR, 37 EUR, 36 EUR
WariantyEUR 39.5|EUR 39|EUR 37.5|EUR 37|EUR 36
ProducentAsics

Buty biegowe damskie Asics GEL PULSE 8

Przeznaczenie:
Świetnie prezentujące się zarówno podczas treningu jak i startu na dłuższych dystansach – buty Asics Pulse 8 to klasyka wśród obuwia biegowego. Lekka konstrukcja łącząca w sobie obuwie treningowe o wyrównanym poziomie amortyzacji i dynamiczności.

Charakterystyka biegowa:
Górna część buta wykonana została z lekkiej siateczki, która zapewnia wysoki poziom wentylacji zapobiegając przegrzaniu naszych stóp. Wnętrze buta zostało wykonane z trójwarstwowej wkładki która zapewnia lepsze dopasowanie wnętrza do powierzchni naszej stopy, co zdecydowanie przekłada się na poziom komfortu. Podeszwa wykonana została z pianki SpEVA – specjalnego materiału zapewniającego lepsze odbicie stopy od podłoża oraz zapewniającego wysoki poziom amortyzacji.

GEL® – specjalnie wyprofilowana silikonowa wkładka umieszczona tuż pod piętą oraz śródstopiem. Jej celem jest optymalizacja systemu amortyzacyjnego oraz redukcja sił działających podczas biegu.

AHAR+ – Specjalnego rodzaju guma, która została umieszczona w strategicznych miejscach na podeszwie buta. Zapewnia ona większy komfort oraz lekkość użytkowania obuwia.

ComforDry – trójwarstwowa wkładka, pozwala ona na lepsze dopasowanie wnętrza buta do naszej stopy, gwarantuje mniejsze zmęczenie naszych stóp i szybszą ich regenerację po treningową, zmniejsza także potliwość naszych stóp w trakcie trwającego wysiłku.

3M Reflective™ – elementy odblaskowe poprawiające widoczność oraz bezpieczeństwo podczas wieczornego treningu.

Guidance Line – technologia zapewniająca naturalną technikę biegu, pozwala na efektywne przetaczanie naszej stopy. Współdziałając z ich naturalnym ułożeniem naszej stopy zapobiega wystąpieniu kontuzji. But pozwala na dużą swobodę wykonywania ruchów, dając pełnię swobody wykonywanie ruchów.

Identyfikator oferty 72a74ef165d4738d3807ffd207d126bd