Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość3
Typ wysyłkiTwój cennik
Rozmiar obuwia39 EUR, 38 EUR, 37.5 EUR, 37 EUR
WariantyEUR 39|EUR 38|EUR 37.5|EUR 37
ProducentAsics
Kolorniebieski

Buty biegowe damskie Asics Gel-Phoenix 6

Przeznaczenie:
But przeznaczony dla osób z lekką pronacją. But świetnie sprawdza się na różnego rodzaju nawierzchniach począwszy od biegania w lesie aż po ścieżki miejskie. But zapewnia dużą swobodę oraz komfort użytkowania. Ponadto zapewnia odpowiedni stopień amortyzacji oraz stabilizacji. But przeznaczony jest dla osób posiadających stopę neutralną lub z niewielką pronacją.

Charakterystyka biegowa:
W obuwiu został zastosowany system GEL®, dzięki czemu zastosowana amortyzacja chroni nasze stopy. Podeszwa stworzona została z specjalistycznej pianki SpEVA®, która zarówno chroni jak i zapewnia dynamikę naszego kroku biegowego. System Dynamic Duomax® zapewnia wsparcie dla biegaczy z umiarkowaną pronacją.

3M Reflective™ – elementy odblaskowe poprawiające widoczność oraz bezpieczeństwo podczas wieczornego treningu.

AHAR+ – Specjalnego rodzaju guma, która została umieszczona w strategicznych miejscach na podeszwie buta. Zapewnia ona większy komfort oraz lekkość użytkowania obuwia.

Rearfoot and Forefoot GEL – system ten zapewnia wysokiej jakości absorpcję wstrząsów. Gel ten został umiejscowiony w strategicznej części obuwia, w części przyśrodkowej podeszwy dzięki czemu wszelkie wstrząsy towarzyszące w fazie lądowania oraz wybicia są minimalizowane.

Removable Sockliner – wkładka znajdująca się wewnątrz buta. Jej kształt idealnie dopasowuje się do kształtu naszej stopy.

Dynamic DuoMax® – opatentowany przez Asics system kontroli kroku biegowego.

System ten oparty jest na zastosowaniu dwóch materiałów o różnej sprężystości. System ten zapewnia lepszy poziom kontroli ułożenia naszej stopy w trakcie biegu korygując pojawiającą się pronację.

SpEVA – specjalny materiał zapewniający lepsze odbicie stopy od podłoża, dodatkowo wzmacnia podeszwę buta zapobiegając pęknięciu podeszwy środkowej.

Trusstic system – system wspomagający kontrolę naszej stopy o nadmiernej pronacji. Jest to ekologiczny komponent znajdujący się w środkowej części buta. System ten stworzony jest z lekkich materiałów dzięki czemu nie obciąża dodatkowo konstrukcji buta.

Identyfikator oferty 1a44b7d08e89480f1ecc9933e22834d7