Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość28
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentAmica
Kolorbiały

Parowar PT3012

Miska na ryż/zupę
Podgrzana na szybko zupa? A może pełny dwudaniowy obiad dla całej rodziny? Twój parowar poradzi sobie z każdym zadaniem! Dołączona do niego miska pozwoli Ci wygodnie podgrzewać także płynne potrawy, bez niepotrzebnego brudzenia garnków. Wielofunkcyjność urządzenia to ułatwienie codziennych obowiązków. Gotujesz i podgrzewasz szybciej i zdrowiej. A do tego masz mniej sprzątania!

Wyświetlacz LCD
Jak wykorzystać wszystkie funkcje parowaru? Z pomocą czytelnego wyświetlacza LCD! Dzięki niemu możesz z łatwością sterować urządzeniem, wybierać gotowe programy i ustawiać ich czas aż na 99 minut! A do tego bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

Wyświetlacz LCD to łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcji!

Aromatyzer
Ponoć za odczuwanie smaku w 80% odpowiada nos! Dlatego parowar Amica wyposażyliśmy w aromatyzer. To specjalne miejsce, w które wkładasz świeże lub suszone zioła. Pod wpływem strumienia gorącego powietrza piękne zapachy roznoszą się po wszystkich komorach parowaru, nadając aromatu każdej części potrawy. A więcej aromatu to więcej smaku!

Tacka ociekowa
Dla pełni smaku potraw w pełni wykorzystaj wszystkie składniki! Powstający podczas gotowania mięs czy warzyw wywar zbiera się w dołączonej do parowaru tacce ociekowej.

Dzięki temu możesz łatwo, szybko i wygodnie przygotować aromatyczny sos! Nic pysznego się nie marnuje, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze! I zyskujesz smak!

Funkcja automatycznego podtrzymywania temperatury
Obiad gotowy, a domowników jeszcze nie ma? A może czekasz na spóźnialskich gości? Możesz spokojnie poczekać jeszcze chwilę, bo nic nie wystygnie! Po zakończeniu gotowania parowar przez 20 minut będzie utrzymywać stałą temperaturę potraw. Pozostaną ciepłe i nie przegotują się! Gotujesz wygodniej i oszczędzasz czas swój i swojej rodziny.

6 automatycznych programów gotowania
Wiesz, jak długo powinny gotować się Twoje dania? Już nie musisz się tym przejmować, parowar zajmie się wszystkim za Ciebie! Dopasuje czas do rodzaju przygotowywanej potrawy, a po zakończeniu gotowania uruchomi funkcję podtrzymywania ciepła. 6 automatycznych programów pozwoli Ci przyrządzać ryby, mięso, ryż, warzywa czy jajka tak, by zawsze były idealnie dogotowane. Zdrowo, smacznie i z łatwością!

Czujnik poziomu wody
Pozwala precyzjnie ustalić ilość wody w parowarze.

Rodzaj: Parowar
Ilość pojemników: 3
Wyświetlacz LCD: Tak
Pojemność: 10.8 l
Moc: 900 W
Funkcje:

 • Aromatyzer   
 • Tacka ociekowa   
 • Funkcja automatycznego podtrzymywania temperatury   
 • 6 automatycznych programów gotowania   
 • Wskaźnik poziomu wody   
 • Czujnik poziomu wody   
 • Schowek na przewód sieciowy   
 • Gumowe nóżki

Akcesoria w zestawie:

 • Miska na ryż/zupę 1,2 l
 • Górny pojemnik parowy (z założoną odczepianą podstawą pojemnika) 3,5 l
 • Środkowy pojemnik parowy (z założoną odczepianą podstawą pojemnika) 2,5 l
 • Dolny pojemnik parowy 2,5 l

Kolor: biały

Identyfikator oferty 06d4519a34498a57a295fd0e405f9f65