Dodatkowe informacje

FormaKup teraz
StanNowy
Ilość30
Typ wysyłkiTwój cennik
ProducentAmica
Kolorczerwony

Odkurzacz bezworkowy BAGIO VM3044

Filtr wylotowy: EPA 12
Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

Szczotka do parkietu
Masz taki piękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalnie wydłużać ich żywotność. Duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń!

Miękkie ciche koła
Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! Chroniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej!

Regulacja mocy
Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

Typ: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
Moc: 900 W
Poziom hałasu: 79 dB
Worek: Brak worka
Pojemność: 2 l
Filtr: EPA 12
Długość przewodu: 5 m
Zasięg: 8 m
System parkowania: Poziomy
System parkowania: Pionowy
Funkcje: Regulacja mocy na obudowie
Funkcje: Automatyczny zwijacz przewodu
Funkcje: Składana rura
Funkcje: Uchwyt

Akcesoria w zestawie:

– Długie metalowe rury teleskopowe   
– Ssawkoszczotka uniwersalna   
– Ssawka do tapicerki   
– Szczotka do książek/szczelin 2w1   
– Szczotka do parkietu

Kolor: Czerwony

Identyfikator oferty 934ea150376bb4fd3e30c0a84024a44c